Який паркан вибрати

Огорожа приватної території має виконуватися обов’язково. Це дозволяє візуально і конструктивно, відокремити власні володіння від сторонніх поглядів, і запобігти випадкам незаконного проникнення. Рекомендуємо вибрати ковану огорожу на сайті http://kuznya-lviv.com.ua/product/kovani-ogorozhi/

Проблема, пов’язана з прийняттям рішення який паркан вибрати, актуальна в усі часи. Конструкція огорожі може виконуватися декількома способами, із застосуванням різних матеріалів.

Важливе значення приділяється основній будові, яке знаходиться на ділянці. В залежності від його зовнішнього вигляду підбирається паркан. Він може бути наступного різновиду:
з сітки рабиці;
з профлиста;
дерев’яний;
цегляний;
комбінований.
Паркан з сітки

Огорожа має велику кількість позитивних якостей, за рахунок яких її доцільно використовувати:
висока швидкість монтажу;
простота;
легкість;
дешевизна.

Біля такої огорожі можна посадити кущі або інше озеленення. Це дозволяє робити ландшафтний дизайн своїми руками. Незважаючи на прозорість, здійснюється надійний захист від зловмисників.
З профнастилу

Для його монтажу не потрібно створювати міцний і масивний фундамент. Якщо висота не буде перевищувати 1,5 м, досить залити бетоном тільки стовпи, на які буде кріпиться аркуш. Якщо бюджет не дозволяє будувати розкішні конструкції, не потрібно думати який паркан вибрати. Досить зупиниться на використанні профнастилу. Листи можуть виконуватися різного кольору, що спрощує вибір необхідного відтінку.